ŽIVOTNÍ PŘÍRUČKA

Knížka je určena lidem, kteří hledají cestu ke své spokojenosti a tím i ke zdraví.

Hledáte odpovědi na otázky?

Jak se zbavit depresí? Jak se zbavit úzkostí? Jak zpracovat svůj strach? Jak zvládat svou zlost či vztek? Nevíte, jak být spokojení a šťastní? Hledáte sebevědomí? Nevíte jak dosáhnout sebepoznání?

Odpovědi nenaleznete nikde jinde než v sobě. Jak je v sobě nalézt najdete v naší knížce. 

Knížka v úvodu objasňuje termíny jako jsou LÁSKA, SPOKOJENOST a ŠTĚSTÍ (str.2 v ukázce) . Dále jsou v knížce rozebírány naše způsoby MYŠLENÍ, PUDY a OSUD (str.3 v ukázce). Následuje popis a rozbor jednotlivých emocí jako jsou RADOST, STRACH (či obavy) a ZLOST (či hněv, podrážděnost)(str. 4-9 v ukázce). Poté knížka popisuje zpracovávání těchto emocí a způsoby zacházení s PŘEDSTAVAMI. Největší část knížky pak obsahuje řadu návodů k zacházení s našimi myšlenkami a emocemi,  tak abychom byli spokojenější a zdravější. Ukazuje jak zpracovat: 

SMUTEK: Ztráta blízkého, Ztráta smyslu života, Beznaděj, Zoufalství, Hendikep, Zapomnění

ZLOST : Vlastní chyby, Pokora, Vina, Příkoří, Křivda, Nuda, Netrpělivost, Trpělivost, Výchova,          Osud, Zklamání

STRACH :Úzkost, Strach z bolesti, Strach z nemoci, Strach ze smrti, Strach ze svého osudu, Strach z nepříjemností v životě blízkých, Strach z vlastních chyb, Žárlivost, Sobectví, Odpuštění, Lež, Lítost, Závist, Stud,Touhy, Strach z boje

Knížku můžete koupit v našich ordinacích či objednat zde, níže, jako e-knihu, nebo jako brožovaný výtisk, zdarma je poštovné a balné. 

Po obdržení Vaší platby Vám přijde buď email se souborem e-knihy ve formátech pdf, mobi a e-pub, nebo brožovaná knížka, podle toho, co jste si objednali níže. 

Kdyby se Vám zdálo, že by tato příručka mohla pomoci i dalším lidem spokojeně žít, tak jim prosím přepošlete odkaz http://venkovskylekar.cz/zivotni-prirucka, aby si ji mohli také stáhnout.